CultureUp – blog podróżniczy

Promocja Into The Nights, czyli spanie prawie za darmo

Ruszyła promocja Into The Nights organizowana przez grupę hotelową IHG. Większość osób nazywa tę promocję kolejną edycją popularnego Big Wina. Jest to promocja, w której chodzi o to, aby wykonując kolejne zadani zdobywać punkty, a po wykonaniu wszystkich lub prawie wszystkich zadań rozbić bank i zdobyć nagrodę główną. Jest to już kolejna edycja konkursu, która posiada spersonalizowane zadania oparte na posiadanym statusie (Club, Gold, Platinum, Ambassador, Royal Ambassador) oraz naszej historii tzw. noclegów kwalifikowanych, czyli nie darmowych lub kupionych za punkty. Promocja rozpoczęła się dziś tj. 4.09.2014 i potrwa, aż do 31.12.2014. Na wykonanie zadań pozostaje nam więc sporo czasu.

intothenightsPojawiła się również nowość – można wybrać, czy jako nagrodę główną chce się otrzymać punkty, czy też dwa darmowe noclegi. O ile mi zaproponowano 40 tys. punktów, jak nagrodę główną i opłaca mi się brać punkty, o tyle Zosi zaproponowano 16 tys. punktów, jako nagrodę główną i tu warto już się zastanowić nad dwoma darmowymi noclegami. Pamiętajmy, że podczas kupowania noclegów z listy Point Breaks możemy zarezerwować nocleg za 5 tys. punktów w wybranych hotelach. Jednak nie ma wśród nich zwykle zbyt wielu topowych hoteli.

Więcej o poprzednich edycjach Big Wina przeczytasz tutaj!

Aby zarejestrować się w promocji i rozpocząć wykonywanie zadań należy posiadać konto w IHG Rewards Club, które możesz założyć tutaj. Jeśli masz już konto w IHG RC to pozostaje Ci dołączyć do promocji Into The Nights, co możesz uczynić tutaj. Teraz pozostaje wykonywać poszczególne zadania i zdobywać punkty. Uwierzcie, że przyjemnie śpi się potem w pięciogwiazdkowych hotelach za darmo. Dodam jeszcze od siebie, że moim zdaniem obecna forma promocji jest nieco trudniejsza od poprzednich i wymaga większej ilości noclegów.

Jeżeli zarejestrowałeś się już w promocji Into The Nights – napisz w komentarzu swoje zadania oraz posiadany przez siebie status i liczbę tzw. kwalifikowanych noclegów w tym roku!

Teraz przedstawię Wam moje oraz Zosi zadania.

Ja, status GOLD, 0 nocy w tym roku

KubaZosia, status PLATINUM, 3 noce w tym roku

ZosiaAdam, status CLUB, 0 nocy (konto założone kilka miesięcy temu)

Adam

Podzielcie się swoimi zadaniami w komentarzach! Nie zapomnijcie dodać swojego statusu oraz liczby noclegów w tym roku.

 • http://hotelspotter.pl/ Rafał [HS]

  Całkiem nieźle ;)

  • http://cultureup.pl Jakub Gomułka | CultureUp.pl

   W sumie o te 80 tys. chyba warto powalczyć :)

 • Michal Ro

  ja mam do wypelnienia 2 oferty, za każdą dostaje 25,000 pkt. Czyli wydam 2x 100 euro, i drugie tyle dostaje w gratisie jak wybiore noclegi ( 1 nocleg za jedną ofertę )

  • http://cultureup.pl Jakub Gomułka | CultureUp.pl

   To całkiem uczciwa oferta :)

 • http://lubiepodroze.eu/ Paweł LubiePodroze.eu

  Najgorsze to tylko 4 brands i 2x IC :) Mam tak samo. Najtaniej u nas HIX Warszawa Airport i HI Jozefow chyba :)

  • http://cultureup.pl Jakub Gomułka | CultureUp.pl

   no tragedia. jeszcze te 7 nocy. IC to chyba wawa, budapeszt, frankfurt wchodza w gre…

   • http://lubiepodroze.eu/ Paweł LubiePodroze.eu

    A Praga?

    • http://cultureup.pl Jakub Gomułka | CultureUp.pl

     Wydaje mi się, że znacznie droższy. No i byłem w Pradze ostatnio :)